Naujienos

12 Balandis 2018

Portugalijoje vykstančio 2018 metų šiuolaikinės penkiakovės pasaulio 19-mečių čempionato vyrų varžybų finale Aivaras Kazlas užėmė 27-ąją vietą.

11 Balandis 2018

Portugalijoje vykstančio 2018 metų šiuolaikinės penkiakovės 19-mečių pasaulio čempionato merginų varžybų finale Elžbieta Adomaitytė užėmė 30-ąją vietą.

09 Balandis 2018

Portugalijoje vykstančio Pasaulio jaunių (iki 19 metų) šiuolaikinės penkiakovės čempionato vaikinų varžybų barjerą taip pat įveikė vienas Lietuvos atstovas - Aivaras Kazlas.

Portugalijoje prasidėjo 2018 metų šiuolaikinės penkiakovės 19-mečių pasaulio čempionatas, kurio merginų varžybų atrankos barjerą sėkmingai įveikė viena Lietuvos sportininkė - Elžbieta Adomaitytė.

28 Kovas 2018

Ispanijoje įvyko 2018 metų Europos 19-mečių taurės varžybų I etapas, kuriame jaunieji penkiakovininkai kovojo ir dėl reitingo taškų, lemsiančių kelialapių į jaunimo olimpines žaidynes likimą.

20 Kovas 2018

Baltarusijos sostinės Minsko atvirajame šiuolaikinės penkiakovės čempionate puikiai pasirodė viso trys Lietuvos atstovės: Lina Batulevičiūtė (1360 taškų) užėmė trečiąją vietą, Aurelija Tamašauskaitė (1334) - ketvirtąją, Ieva Želvytė (1293) - šeštąją.

02 Kovas 2018

Egipto sostinėje Kaire šiandien įvykusiame 2018 metų šiuolaikinės penkiakovės pasaulio taurės I etapo moterų varžybų finale geriausiai sekėsi Gintarei Venčkauskaitei-Juškienei, kuri užėmė 4-ąją vietą.

28 Vasaris 2018

Kaire (Egiptas) prasidėjo 2018 metų Pasaulio taurės I etapas. Į varžybas išvyko 4 Lietuvos sportininkės, tačiau startavo tik 3, nes Aurelijai Tamašauskaitei pakilo aukšta temperatūra.

Kitos trys Lietuvos atstovės - Gintarė Venčkauskaitė-Juškienė, Lina Batulevičiūtė ir Ieva Serapinaitė - visos sėkmingai įveikė varžybų atrankos barjerą.

Atrankos A grupėje G. Venčkauskaitė-Juškienė surinko 1022 taškus ir užėmė antrąją vietą. Pirma finišavo Rio de Žaneiro olimpinė vicečempionė prancūzė Elodie Clouvel (1046), o trečia liko japonė Shino Yamanaka (1002).

B grupėje po plaukimo ir fechtavimosi pirmavo I. Serapinaitė, tačiau bėgdama ir šaudydama vilnietė smuktelėjo į 6-ąją vietą. Ji finale surinko 986 taškus. L. Batulevičiūtė sukaupė 985 taškus ir finišą pasiekė 9-ta.

B grupės laimėtoja tapo olimpinė čempionė australė Chloe Esposito (1006), antrąją vietą užėmė baltarusė Anastasija Prokopenko (990), trečiąją - rusė Jekaterina Churaškina (990).

REZULTATAI

13 Vasaris 2018

Londono olimpinėse žaidynėse 12-ąją vietą užėmusi Gintarė Venčkauskaitė-Juškienė 2017-uosius praleido be didžiojo sporto, tačiau metai 25 metų kaunietei buvo ypatingi - ji tapo mama. Vis dėlto penkiakovininkė greitai sugrįžo į arenas ir jau išbandė jėgas trejose varžybose.

12 Vasaris 2018

2018 metų Lietuvos šiuolaikinės penkiakovės čempionu tapęs Dovydas Vaivada siekia patobulinti bėgimo rezultatus ir sėkmingai atsisveikinti su jaunimo amžiaus grupės varžybomis.

11 Vasaris 2018

Vilniuje įvykusio 2018 metų Lietuvos šiuolaikinės penkiakovės čempionato nugalėtojų titulai vėl atiteko dviems kauniečiams - Gintarei Venčkauskaitei-Juškienei ir Dovydui Vaivadai.

27 Sausis 2018

Vengrijos sostinėje Budapešte vykstančių šiuolaikinės penkiakovės uždarosiose patalpose „Peridot“ taurės varžybų finale dalyvavo keturios Lietuvos sportininkės, o aukščiausią vietą - trečiąją - užėmė po motinystės atostogų į didįjį sportą sugrįžusi Gintarė Venčkauskaite-Juškienė.

14 Sausis 2018

Už įrengtą naują bokso salę mažiesiems vilniečiams, už metų proveržį sporte ir kitus reikšmingus pasiekimus šįvakar sostinės Rotušėje pasveikinti olimpinių ir neolimpinių sporto šakų, neįgalieji, jauniai bei sporto karjerą jau baigę sportininkai, jų treneriai, sporto renginių organizatoriai, iniciatyvų nestokojantys verslininkai ar bendruomenės. Geriausius praėjusių metų Vilniaus sportininkus apdovanojo Vilniaus meras Remigijus Šimašius ir sporto sritį kuruojantis mero pavaduotojas Linas Kvedaravičius.

16 Gruodis 2017

Lietuvos šiuolaikinės penkiakovės federacijos (LŠPF) surengtas 2017 metų UIPM Pasaulio taurės finalas, pačios UIPM išrinktas geriausiomis metų varžybomis, sulaukė dviejų įvertinimų ir Lietuvoje.