Naujienos

05 Geg 2019

Šėkešfehėrvare (Vengrija) pasibaigusio šiuolaikinės penkiakovės 2019 metų Pasaulio taurės III etapo mišrių estafečių varžybose Gintarė Venčkauskaitė-Juškienė ir Justinas Kinderis užėmė trečiąją vietą tarp 21 komandos.

Lietuviai surinko 1407 taškus ir nusileido tik kinams Yufei Bian ir Jianhao Hanui (1436) bei vengrams Tamarai Alekszejev ir Gergely Regosui (1394).

Plaukimo rungtyje mūsiškiai buvo ketvirti (2 min. 0,06 sek.; 310 taškų), fechavimosi - 14-ti (20 pergalių ir 22 pralaimėjimai; 205), jojimo - treti (291), o bėgimo ir šaudymo - treti (11 min. 39 sek.; 601).

04 Geg 2019

Šėkešfehėrvare (Vengrija) vykstančio šiuolaikinės penkiakovės 2019 metų Pasaulio taurės III etapo vyrų varžybų finale Justinas Kinderis užėmė 9-ąją vietą.

03 Geg 2019

Šėkešfehėrvare (Vengrija) penktadienį vyko šiuolaikinės penkiakovės 2019 metų Pasaulio taurės III etapo moterų varžybų finalas, kuriame dalyvavo Laura Asadauskaitė-Zadneprovskienė, Gintarė Venčkauskaitė-Juškienė ir Ieva Serapinaitė.

02 Geg 2019

Šėkešfehėrvare (Vengrija) vykstančiame 2019 metų šiuolaikinės penkiakovės Pasaulio taurės III etape vyrų atrankos varžybų barjerą sėkmingai įveikė vienintelis varžybose dalyvavęs lietuvis - Justinas Kinderis.

01 Geg 2019

Trečiadienį Vengrijoje prasidėjo 2019 metų šiuolaikinės penkiakovės Pasaulio taurės III etapas, kurio moterų atrankos varžybų barjerą įveikė visos trys Lietuvos atstovės - Laura Asadauskaitė-Zadneprovskienė, Ieva Serapinaitė ir Gintarė Venčkauskaitė-Juškienė.

12 Balandis 2019

Sofijoje (Bulgarija) vykstančio šiuolaikinės penkiakovės Pasaulio taurės II etapo moterų varžybų finale Laura Asadauskaitė-Zadneprovskienė užėmė 2-ją vietą, o Gintarė Venčkauskaitė-Juškienė - 12-ąją.

10 Balandis 2019

Sofijoje (Bulgarija) trečiadienį prasidėjusių šiuolaikinės penkiakovės Pasaulio taurės II etapo moterų varžybų atrankos barjerą įveikė dvi Lietuvos atstovės - po beveik metų pertraukos elito varžybose startavusi Laura Asadauskaitė-Zadneprovskienė ir Gintarė Venčkauskaitė-Juškienė.

Atrankos varžybų A grupėje G. Venčkauskaitė-Juškienė surinko 1000 taškų ir užėmė 6-ąją vietą. Kaunietė buvo 15-a fechtuojantis (12 pergalių/14 pralaimėjimų; 202 taškai), 10-a - plaukiant (2:19.93; 271) ir 4-a - bėgant bei šaudant (12:53.35; 527).

Deja, nepasisekė Aurelijai Tamašauskaitei. Fechtavimosi rungtyje ši sportininkė buvo 24-a (9/17; 178), plaukimo - 24-a (2:31.71; 247), bėgimo ir šaudymo - trečia (12:50.46; 530) ir grupėje liko 18-a (955).

C grupėje startavusi L. Asadauskaitė-Zadneprovskienė fechtuojantis buvo 8-a (14/12; 218), plaukiant - 12-a (2:22.26; 266), o bėgant ir šaudant - 6-a (12:58.18; 522). Tai leido olimpinei čempionei be vargo užimti grupėje 3-ąją vietą (1006).

VARŽYBŲ REZULTATAI

Moterų varžybų finalas Bulgarijos sostinėje vyks penktadienį.

18 Kovas 2019

Olimpinė čempionė Laura Asadauskaitė-Zadneprovskienė po beveik metų pertraukos sugrįžo į šiuolaikinės penkiakovės varžybas ir Prancūzijoje laimėjo šios šalies atvirąjį keturkovės (penkiakovė be jojimo rungties) čempionatą.

02 Kovas 2019

2019 metų šiuolaikinės penkiakovės Pasaulio taurės I etapo vyrų varžybų finale Kaire (Egiptas) Justinas Kinderis užėmė 3-ąją vietą.

01 Kovas 2019

Kaire (Egiptas) vykstančio 2019 metų šiuolaikinės penkiakovės Pasaulio taurės I etapo moterų varžybų finale Gintarė Venčkauskaitė-Juškienė užėmė 9-ąją vietą.

28 Vasaris 2019
Kaire (Egiptas) vykstančio šiuolaikinės penkiakovės Pasaulio taurės I etap vyrų atrankos varžybų barjerą peržegė vienas lietuvis - Justinas Kinderis.

27 Vasaris 2019

Egipto sostinėje Kaire trečiadienį prasidėjo 2019 metų šiuolaikinės penkiakovės Pasaulio taurės I etapo varžybos. Moterų varžybų atrankos etapo barjerą įveikė viena Lietuvos atstovė iš trijų - Gintarė Venčkauskaitė-Juškienė.

31 Sausis 2019

Vengrijos sostinėje Budapešte vykusiose tradicinėse uždarų patalpų šiuolaikinės penkiakovės varžybos „Peridot“ taurei laimėti Gintarė Venčkauskaitė-Juškienė Vengrijoje užėmė 3 vietą.

29 Sausis 2019

Vengrijos sostinėje Budapešte prasidėjo tradicinės 2019 metų uždarų patalpų šiuolaikinės penkiakovės varžybos „Peridot“ taurei laimėti.

22 Gruodis 2018

Baltarusijos sostinės Minsko apskrities atvirojo čempionato nugalėtoja tapo vilnietė Aurelija Tamašauskaitė, surinkusi 1382 taškus.