Naujienos

J. Kinderis - devintas

06 Rugsėjis 2014

Varšuvoje šiandien įvyko pasaulio čempionato vyrų varžybų finalas. Vienintelis jame dalyvavęs lietuvis Justinas Kinderis užėmė 9-ąją vietą.

Pasaulio čempiono titulą gynęs sportininkas fechtavimo ir plaukimo rungtyse buvo 17-as, jojimo liko 20-as, todėl kombinuotąją bėgimo bei šaudymo rungtį pradėjo iš 19-osios pozicijos. Nuo lyderio lietuvį skyrė 91 sekundė, o nuo trečiąją vietą tuo metu užėmusio sportininko - 41 sek.

Kombinuotoji rungtis yra J. Kinderio arkliukas ir jis šiandien tai dar kartą įrodė. Mūsiškis bėgdamas ir šaudydamas užėmė trečiąją vietą ir tai leido bendrojoje įskitoje pakilti į 9-ąją poziciją. Iš viso finale lietuvis surinko 1492 taškus.

Pasaulio čempionu tapo rusas Aleksandras Lesunas (1534 taškai), antrąją vietą užėmė prieš kombinuotąją rungtį pirmavęs egiptietis Amro El Geziry (1520), o trečias liko Janas Kufas (1513).

FINALO REZULTATAI

Pasaulio čempionatas Lenkijos sostinėje baigsis sekmadienį. Paskutiąją dieną vyks mišrių estafečių varžybos, jose Lietuvai atstovaus J. Kinderis ir Laura Asadauskaitė-Zadneprovskienė.