Naujienos

[Masshead Itemid="539" background="images/inner/inner-jojimas.jpg"][/Masshead]

Estafetėse - baltarusių ir prancūzų pergalės

09 Rugsėjis 2018

Meksikoje prasidėjusiame 2018 metų šiuolaikinės penkiakovės pasaulio čempionate pirmuosius aukso medalius iškovojo Baltarusijos moterų ir Prancūzijos vyrų komandos, laimėjusios estafečių varžybas.

Baltarusės Anastasija Prokopenka ir Irina Prosiancova surinko 1381 tašką ir toli už nugaros paliko vokietes Ronją Steinborn bei Anniką Schleu (1364) ir gvatemalietes Sofią Cabrerą bei Sophią Hernandez (1353). Moterų estafetėse dalyvavo 13 komandų.

Vyrų estafetėse tarp 18 ekipų pajėgiausi buvo prancūzai Valentinas Belaud ir Alexandre Henrard'as (1518). Antrąją vietą užėmė čekai Janas Kufas ir Martinas Vlachas (1513), trečiąją - bulgarai Todoras Mihalevas ir Javoras Pešlejevskis (1482).

VARŽYBŲ REZULTATAI

Lietuvos penkiakovininkai estafečių varžybose nedalyvavo, jie jėgas išmėgins tik asmeninėse varžybose.

Rugsėjo 10-ąją Meksikoje vyks moterų atrankos varžybos, kuriose jėgas išbandys Gintarė Venčkauskaitė-Juškienė, Ieva Serapinaitė ir Lina Batulevičiūtė.

Rugsėjo 11-ąją vyks vyrų atrankos varžybos, kuriose startuos Justinas Kinderis, ir moterų finalo fechtavimosi rungties pagrindinis etapas.

Rugsėjo 12-ąją vyks moterų finalo kitos rungtys, kurių apžvalgą ir bėgimo bei šaudymo rungties tiesioginę transliaciją bus galima stebėti per „LRT Kultūrą“ ir „Sport1“ televizijas nuo 23 val. 30 min. Taip pat šią dieną vyks vyrų finalo fechtavimosi pagrindinio etapo kovos.

Lemiamos vyrų kovos vyks rugsėjo 13-ąją, jų apžvalgą ir tiesioginę bėgimo bei šaudymo transliaciją per televiziją vėl bus galima stebėti nuo 23 val. 30 min.

Rėmėjai ir mecenatai

Our website is protected by DMC Firewall!