Naujienos

[Masshead Itemid="539" background="images/inner/inner-jojimas.jpg"][/Masshead]

Fechtavimo taurės varžybose - J. Kinderio pergalė

11 Gruodis 2018

Kaune įvykusiose kasmetinėse Lietuvos suaugusiųjų fechtavimo taurės varžybose tarp vyrų nugalėtoju tapo penkiakovininkas Justinas Kinderis, o trečiąją vietą užėmė Edvinas Krungolcas. Tarp moterų antra buvo Emilija Serapinaitė, trečia - jos sesuo Ieva.

Fechtavimas.lt

Varžybose iš viso dalyvavo 28 moterys ir 39 vyrai.

Varžybas pradėjo moterys. Pogrupyje nepalaužiama buvo V. Ažukaitė, nepralaimėjusi nei vienos kovos, atkrintamosiose taip pat nepaliko šanso varžovams. Finalinė kova buvo įspūdinga - V. Ažukaitė prieš E. Serapinaitę. Moterys fechtavosi labai atkakliai ir tik pasibaigus kovos pagrindiniam laikui ir rezultatui buvus 14:14, po prioriteto, V. Ažukaitė triumfavo ir iškovojo Lietuvos fechtavimo taurę. Bronzos medaliais džiaugėsi I. Serapinaitė ir po motinystės atostogų į takelį grįžusi A. Švelnienė.

Vyrų kovose intrigos taip pat netrūko. Sulaukėme 9 sportininkų iš Latvijos. Pogrupiuose visi atkakliai kovėsi ir siekė pergalės. J. Kinderis, pralaimėjęs vieną kovą pogrupyje, atkrintamosiose neturėjo sau lygių, finale 10:6 nugalėjęs J. Stalmakovą, kuriam atiteko sidabro medalis. Bronzos medalius pasikabino E. Krungolcas ir P. Markevičius.

Lietuvos taurės varžybos yra paskutinis suaugusiųjų startas šiemet, tad jų metu buvo apdovanoti ir geriausi 2017-2018 m. sezono sportininkai. Jaunių amžiaus grupėje apdovanoti I. Stavickaja ir D. Činga, jaunimo – L. Kalininas ir O. Mašalo, suaugusiųjų – V. Ažukaitė ir buvęs penkiakovininkas Tomas Makarovas.

Rėmėjai ir mecenatai

DMC Firewall is a Joomla Security extension!