Naujienos

[Masshead Itemid="539" background="images/inner/inner-jojimas.jpg"][/Masshead]

T. Puronas taip pat kovos finale, merginos tarp lyderių neprasimušė

12 Birželis 2019

Kaune vykstančiame šiuolaikinės penkiakovės Europos jaunių (iki 17 ir 19 metų) čempionate asmenininės ir komandinės įskaitos medalius išsidalino 17-metės merginos, o 19-mečiai vaikinai išsiaiškino kelialapių į finalą savininkus.

Merginų varžybose startavo keturios Lietuvos atstovės. Geriausiai tarp jų sekėsi Medėjai Gineitytei, kuri surinko 732 taškus ir užėmė 23-ąją vietą. Minimaliai prasčiau sekėsi Patricijai Gudlevičiūtei, kuri sukaupė 731 tašką ir liko vienu laipteliu žemiau.

Kitos Lietuvos sportininkės pasirodė kukliau: Ksenija Golubova (641 taškas) užėmė 39-ąją vietą, o Tėja Pakinkytė (613) - 42-ąją.

Europos čempione tapo bulgarė Svetla Zgurova (821), vicečempione - vokietė Esther Fernandez Dona (807), o bronzos medalio laimėtoja - rusė Kristina Budeikina (800).

VARŽYBŲ REZULTATAI

Merginų varžybų vaizdo įrašas:

Tuo metu 19-mečių vaikinų varybose kelialapį į finalą pavyko pelnyti vienam lietuviui - Titui Puronui. Gimtajame mieste besivaržantis sportininkas surinko 1070 taškų ir atrankos A grupėje užėmė 10-ąją vietą. Toje pačioje grupėje varžęsis Danielius Bondorovas sukaupė 978 taškus ir liko 24-as.

B grupėje kovoję Daumantas Malinauskas (901) ir Kristupas Baltakis (884) užėmė, atitinkamai, 25-ąją ir 27-ąją vietas.

VARŽYBŲ REZULTATAI

Ketvirtadienį Europos čempionate medalius išsidalins 17-mečiai vaikinai ir 19-metės merginos. Vaikinų varžybose vėl dalyvaus keturi Lietuvos sportininkai - Lukas Gaudiešius, Ugnius Kabelinskas, Jonas Kalaminskas ir Kajus Marozas, o merginų - vienintelė į finalą prasibrovusi Elzbieta Adomaitytė.

IŠSAMUS TVARKARAŠTIS

Europos čempionate Kaune kovoja 225 jaunieji atletai iš 21 šalies. Plaukimo varžybos vyksta Girstučio baseine (Kovo 11-osios g. 26), fechtavimosi – Lietuvos sporto universiteto manieže (Aušros g. 42), o bėgimo ir šaudymo – Nemuno saloje.

Daugiau informacijos apie Europos jaunių čempionatą galima rasti oficialiame renginio tinklalapyje www.ec2019.lt.

Rėmėjai ir mecenatai

Our website is protected by DMC Firewall!