Naujienos

[Masshead Itemid="539" background="images/inner/inner-jojimas.jpg"][/Masshead]

Lietuviams - mišrių estafečių bronza

30 Birželis 2019

2019 metų šiuolikinės penkiakovės Pasaulio taurės finalas Tikijoje baigėsi mišrių esfatečių varžybomis, kuriose Gintarė Venčkauskaitė-Juškienė ir Justinas Kinderis iškovojo brozos medalius.

Varžybos prasidėjo fechtvimosi rungtimi, kurioje lietuviai distanciją įveikė per 1 min. 58,80 sek. (6 vieta tarp 18 komandų) ir pelnė 313 taškų.

Fechtavimosi rungtyje mūskiškiai laimėjo 21 kovą iš 34 (4 vieta) ir savo sąskaitą papildė 232 taškais.

Papildomame fechtvimosi etape G. Venčkauskaitė-Juškienė ir J. Kinderis įveikė baltarusius, tačiau pralaimėjo lenkams, ir pelnė vienintelį papildomą tašką.

Jojimo rungtis lietuviams susiklostė tiesiog fantastiškai gerai - jie tapo vieninteliais tarp 18 komandų, kuriems pavyko pelnyti maksimaliai įmanomus 300 taškų. Beje, burtai vėl buvo itin sėkmingi G. Venčkauskaitei-Juškienei, kuriai teko joti tuo pačiu žirgu Meu Amore kaip ir asmeninėse varžybose.

Tokie rezultatai lėmė, kad bėgimo ir šaudymo rungtį lietuviai pradėjo treti. Pirmaujantis prancūzai Elodie Clouvel ir Valentine'as Prades'as juos lenkė 20 sek., o airiai Natalya Coyle ir Arthuras Laniganas-O Keefee'as - 5 sek.

G. Venčkauskaitei-Juškienei pavyko aplenkti abi konkurentes, tačiau vėliau varžovai vis dėlto susigrąžino prarastas pozicijas ir finišavo tokia pat tvarka, kaip ir startavo.

Prancūzijos sportininkai finale surinko 1479 taškus, airijos - 1477, o Lietuvos - 1476. Beje, ketvirtąją vietą užėmė lenkai Oktawia Nowacka ir Danielis Lawrynowiczius nuo mūsiškių taip pat atsiliko vos 1 tašku - 1475.

VARŽYBŲ REZULTATAI

Rėmėjai ir mecenatai

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd