Naujienos

Dėl V. Želvio taurės kovojo Lietuvos, Latvijos ir Baltarusijos penkiakovininkai

04 Gruodis 2019

Kaune įvyko 2019 metų Lietuvos jaunių taurės finalinės varžybos Viktoro Želvio taurei laimėti. Jose jėgas išbandė sportininkai iš Lietuvos, Latvijos ir Baltarusijos.

19-mečių merginų įskaitoje aukščiausiai tarp lietuvių pavyko pakilti Monikai Rėkutei (Vilnius), surinkusiai 979 taškus ir užėmusiai trečiąją vietą. Tarp vaikinų ketvirtas buvo Titas Puronas (1141, Kaunas).

17-mečių vaikinų įskaitoje šeimininkai užėmė visą prizininkų pakylą. Nugalėtoju tapo Lukas Gaudiešius (891, Vilnius), antrąją vietą užėmė Kajus Marozas (872, Kaunas), o trečiąją - Ugnius Kabelinskas (859, Kaunas).

Tarp merginų ketvirtąją vietą užėmė Patricija Gudlevičiūtė (758, Vilnius).

U15 amžiaus grupėje dalyvavo tik Lietuvos sportininkai. Čia tarp merginų pajėgiausios buvo Greta Daunoravičiūtė (513, Kaunas), Neringa Banytė (511, Telšiai) ir Auksė Rudzikaitė (508, Vilnius).

Tarp vaikinų prizines vietas užėmė Nojus Chmeliauskas (558, Vilnius), Ervinas Savickis (543, Telšiai) ir Nikas Okuška (542, Vilnius).