Naujienos

[Masshead Itemid="539" background="images/inner/inner-jojimas.jpg"][/Masshead]

Penkiakovininkė I. Serapinaitė įtraukta į Lietuvos olimpinės rinktinės kandidatų sąrašą

18 Birželis 2020

„Smagu pagaliau vėl pasimatyti gyvai“, – sakė Lietuvos tautinio olimpinio komiteto (LTOK) prezidentė Daina Gudzinevičiūtė, pradėdama pirmąjį po karantino LTOK Vykdomojo komiteto (VK) posėdį.

Ketvirtadienį (06.18), po daugiau nei trijų mėnesių pertraukos VK nariai susirinko į LTOK būstinę Vilniuje. Karantino metu posėdžiai vyko nuotoliniu būdu.

VK posėdyje Lietuvos šiuolaikinės penkiakovės federacijos (LŠPF) ir ekspertų komisijos siūlymu į Lietuvos olimpinės rinktinės kandidatų sąrašą įtraukta penkiakovininkė Ieva Serapinaitė. Iki šiol olimpinės pamainos sąraše buvusiai 25 metų sportininkei taip pat skirta olimpinė stipendija.

Iš olimpinės rinktinės kandidatų sąrašo išbraukta prieš savaitę apie karjeros pabaigą paskelbusi lengvaatletė Živilė Vaiciukevičiūtė. Jai nutrauktas ir olimpinės stipendijos mokėjimas.

VK posėdžio metu aptartas dalyvavimas vasario 6-13 dienomis Vuokatyje (Suomija) vyksiančiame XV Europos jaunimo žiemos olimpiniame festivalyje bei pristatytas LTOK sportininkų komisijos inicijuotas keturių seminarų ciklas, skirtas aukščiausio lygio sportininkų asmeninės kvalifikacijos kėlimui. Trečiadienį vykusiame pirmajame renginyje kartu sporto medicinos specialistais kalbėta apie sportininkų fizinę ir psichologinę savijautą pandemijos metu.

Taip pat pristatyta galimybė aukščiausio lygio šalies sportininkams konsultuotis ne tik sportinio, bet ir asmeninio tobulėjimo klausimais. Pateikus užklausą specialiai sportininkams skirtu elektroniniu paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. į klausimus atsakys LTOK specialistai.

Rėmėjai ir mecenatai

Our website is protected by DMC Firewall!