Naujienos

22 Gruodis 2018

Baltarusijos sostinės Minsko apskrities atvirojo čempionato nugalėtoja tapo vilnietė Aurelija Tamašauskaitė, surinkusi 1382 taškus.

19 Gruodis 2018

Ketvirtadienio (12-20) vakarą Vilniuje, „Compensa“ koncertų salėje, vyks prestižiniai Lietuvos sporto apdovanojimai „LTeam apdovanojimai 2018“.

13 Gruodis 2018

Kiekvieną dieną, išskyrus sekmadienius, Henrikas Eismontas skuba į treniruotes. Tačiau savaitgaliais dažniausiai vyksta varžybos, todėl poilsio beveik nėra. Dabar patyręs treneris dirba su dviem didelio meistriškumo penkiakovininkais – Tokijo olimpinių žaidynių kandidatais Gintare Venčkauskaite ir Dovydu Vaivada.

11 Gruodis 2018

Kaune įvykusiose kasmetinėse Lietuvos suaugusiųjų fechtavimo taurės varžybose tarp vyrų nugalėtoju tapo penkiakovininkas Justinas Kinderis, o trečiąją vietą užėmė Edvinas Krungolcas. Tarp moterų antra buvo Emilija Serapinaitė, trečia - jos sesuo Ieva.