Naujienos

26 Geg 2018

Bulgarijos sostinėje Sofijoje šiandien įvykusiame šiuolaikinės penkiakovės Pasaulio taurės IV etapo vyrų varžybų finale Justinas Kinderis užėmė 17-ąją vietą.

25 Geg 2018

Sofijoje (Bulgarija) šiandien vyko 2018 metų šiuolaikinės penkiakovės Pasaulio taurės IV etapo varžybų moterų finalas, kuriame dalyvavo Ieva Serapinaitė, Gintarė Venčkauskaitė-Juškienė ir Aurelija Tamašauskaitė.

24 Geg 2018

Sofijoje (Bulgarija) vykstančiame 2018 metų šiuolaikinės penkiakovės Pasaulio taurės IV etape vyrų varžybų atrankos etapą sėkmingai įveikė vienintelis jame dalyvavęs lietuvis - Justinas Kinderis.

23 Geg 2018

Sofijoje (Bulgarija) prasidėjo 2018 metų šiuolaikinės penkiakovės pasaulio taurės IV etapas. Moterų atrankos varžybų barjerą sėkmingai įveikė visos trys jose dalyvavusios Lietuvos sportininkės: Ieva Serapinaitė, Gintarė Venčkauskaitė-Juškienė ir Aurelija Tamašauskaitė.

06 Geg 2018

Šiandien Kečkemete (Vengrija) vyko šiuolaikinės penkiakovės pasaulio taurės III etapo vyrų varžybų finalas, kuriame dalyvavo Justinas Kinderis.

05 Geg 2018

Kečkemete (Vengrija) šiandien vyko 2018 metų šiuolaikinės penkiakovės pasaulio taurės III etapo moterų varžybų finalas, kuriame dalyvavo Laura Asadauskaitė-Zadneprovskienė ir Ieva Serapinaitė.

04 Geg 2018

Kečkemete (Vengrija) vykstančio šiuolaikinės penkiakovės pasaulio taurės 3 etapo vyrų varžybų atrankos barjerą įveikė vienas lietuvis - Justinas Kinderis.

Olimpietis atrankos B grupėje surinko 1111 taškų ir užėmė automatinį kelialapį į finalą suteikiančią 10-ąją vietą. Vilnietis buvo 8-as fechtavimosi rungtyje (16 pergalių ir 13 pralaimėjimų; 218 taškų), 24-as - plaukimo (2:11.71; 287) ir 9-as - bėgimo bei šaudymo (11:34.28; 606).

Atrankos C grupėje varžęsis Dovydas Vaivada surinko 1016 taškų, liko 28-as ir finale nedalyvaus. Kaunietis fechtuodamasis buvo 26-as (11/19; 178), plaukdamas - 12-as (2:05.27; 300), o bėgdamas ir šaudydamas - 27-as (12:42.71; 538).

VARŽYBŲ REZULTATAI

Vyrų varžybų finalas vyks sekmadienį, o šeštadienį moterų finale jėgas išbandys Laura Asadauskaitė-Zadneprovskienė ir Ieva Serapinaitė.

03 Geg 2018

Vengrijoje prasidėjo 2018 metų šiuolaikinės penkiakovės pasaulio taurės III etapas, kurio moterų varžybų atrankos etapo barjerą pavyko įveikti dviems Lietuvos sportininkėms - Laurai Asadauskaitei-Zadneprovskienei ir Ievai Serapinaitei.