Naujienos

[Masshead Itemid="539" background="images/inner/inner-jojimas.jpg"][/Masshead]

Jaunieji sportininkai varžėsi su svečiais iš Latvijos ir Baltarusijos

03 Kovas 2014

Lietuvos uždarų patalpų jaunių taurės turnyro III etape pasirodė ne vien Lietuvos sportininkai. Šį kartą su pajėgiausiais mūsų jaunaisiais atletais varžėsi ir svečiai iš Latvijos bei Baltarusijos.

Vaikinų A grupės pirmajame ketverte baltarusiai užėmė 3 vietas. Tarp jų įsiterpė tik antrąją vietą užėmęs mūsiškis Stanislavas Lukjanovas. Gytis Gudlevičius liko penktas, o Kondratas Kutyšas - šeštas.

Merginų A grupėje iš mūsiškių aukščiausiai pavyko pakilti Vitai Zarembaitei - 5 vieta. Eglė Daubaraitė liko septinta, Eglė Švedaitė - aštunta, Aurelija Tamašauskaitė - devinta.

Vaikinų B grupėje nugalėjo baltarusis Arsenijus Miranovičius, antras liko Martynas Bernotas, trečias - Simas Petrauskas.

Merginų B grupėje visas prizines vietas užėmė Lietuvos atstovės. Pirma buvo Paulė Kairytė, antra - E. Švedaitė, trečia - Gabija Daraškevičiūtė.

C ir D grupėse varžėsi tik Lietuvos sportininkai. Vaikinų C grupėje pirmąsias vietas užėmė Arnas Urbonas, Tautvydas Radzevičius ir Skomantas Radzevičius, o merginų - Marta Januškevičiūtė, Viktorija Kazakevičiūtė ir Rūta Stanislovaitė.

D grupėje tarp vaikinų nepraleinkiamas buvo Rokas Keinys, aplenkęs Danielių Bondorovą ir Domą Keinį. Merginų varžybose geriausiai sekėsi Elžbietai Guodai Adomaitytei, Medėjai Gineitytei ir Evelinai Polonskajai.

Visi rezultatai:

A grupė (vaikinai) Varžybų rezultatai

A grupė (merginos) Varžybų rezultatai

B grupė (vaikinai) Varžybų rezultatai

B grupė (merginos) Varžybų rezultatai

C grupė (vaikinai) Varžybų rezultatai

C grupė (merginos) Varžybų rezultatai

D grupė (vaikinai) Varžybų rezultatai

D grupė (merginos) Varžybų rezultatai

Rėmėjai ir mecenatai

DMC Firewall is a Joomla Security extension!