Naujienos

G. Venčkauskaitė bėgo greičiausiai, bet liko 22-a

02 Geg 2015

2015 metų šiuolaikinės penkiakovės Pasaulio taurės IV etapo moterų varžybų finale Vengrijoje Gintarė Venčkauskaitė užėmė 22-ąją vietą.

Lietuvos atstovė prastai pradėjo varžybas. Fechtuojantis kaunietė liko 35-a (9 laimėtos dvikovos; 156 taškai), plaukiant - 32-a (2:22.60; 273 taškai), todėl ir jojime užima 14-oji vieta (291 taškas) neleido po 3 rungčių pakilti iš paskutinės vietos.

Vis dėlto kombinuotoje plaukimo ir šaudymo rungtyje G. Venčkauskaitė pademonstravo fantastišką pasirengimą ir buvo greičiausia trasoje (12:22.01; 7 netaiklūs šūviai - 4 paskutinėje serijoje; 58 taškai). Tai leido finišuoti iš viso surinkus 1278 taškus ir iš 36-osios vietos šoktelėti į 22-ąją.

Varžybų nugalėtoja tapo vengrė Zsofia Foldhazi (1361), aplenkusi prancūzė Elodie Clouvel (1358) ir amerikietę Margaux Isaksen (1346).