Naujienos

[Masshead Itemid="539" background="images/inner/inner-jojimas.jpg"][/Masshead]

L. Asadauskaitės-Zadneprovskienės iškovota Pasaulio taurė – demonstruojama viešai

17 Rugpjūtis 2015

Lietuvos sportininkų iškovojami trofėjai dažniausiai nugula čempionų namų lentynose, jų taip ir neišvysta visuomenė. Lietuvos šiuolaikinės penkiakovės federacija (LŠPF) nusprendė keisti šią tradiciją ir jau dabar visi norintys gali išvysti Lauros Asadauskaitės-Zadneprovskienės iškovotą 2015 metų Pasaulio taurę.

Olimpinės čempionės iškovotas trofėjus ekponuojamas LŠPF rėmėjos bendrovės „TOP sport“ lažybų punkte Vilniaus „Akropolyje“. Pasaulio taurė patalpinta įspūdingame stende, kurio fone – didelė jojančios L. Asadauskaitės-Zadneprovskienės nuotrauka.

„Šią savaitę pajėgiausi Lietuvos penkiakovininkai dalyvaus Europos čempionate Anglijoje. Tikimės, kad po jo ekspoziciją galėsime atnaujinti, o sporto gerbėjai galės išvysti naują taurę“, - sakė „TOP sport“ vadovas Gintaras Staniulis.

Rugpjūčio 18-23 d. vyksiančio Europos čempionate moterų asmeninėse varžybose šį kartą jėgas išmėgins L. Asadauskaitė-Zadneprovskienė, Gintarė Venčkauskaitė, Karolina Gužauskaitė ir Ieva Serapinaitė, o vyrų varžybose dalyvaus Justinas Kinderis, Lukas Kontrimavičius ir Dovydas Vaivada. Be to, mišrių estafečių rungtyje startuos G.Venčkauskaitė ir L. Kontrimavičius, o moterų estafečių – Emilija Serapinaitė ir Lina Batulevičiūtė.

Anglijoje sportininkai vėl kovos ne tik dėl titulų, bet ir dėl olimpinių kelialapių. Šį kartą juos pelnys po 8 geriausius asmeninių varžybų dalyvius.

L. Asadauskaitė-Zadneprovskienė teisę dalyvauti Rio de Žaneiro olimpinėse žaidynėse jau užsitikrino laimėdama Pasaulio taurės varžybas. Vėliau olimpinius kelialapius pelnė pasaulio čempionato Berlyne prizininkai.

Išdalinus kelialapius per žemynų čempionatus, dar keletą olimpinių žaidynių dalyvių lems geriausių sportininkų reitingas. Olimpiniame šiuolaikinės penkiakovės turnyre vienai šaliai gali atstovauti daugiausia po du vyrus ir dvi moteris.

Europos čempionato tvarkaraštis

Rugpjūčio 18 d.
Mišrios estafetės

Rugpjūčio 19 d.
Moterų ir vyrų estafetės

Rugpjūčio 20 d.
Vyrų asmeninių varžybų atranka

Rugpjūčio 21 d.
Moterų asmeninių varžybų atranka

Rugpjūčio 22 d.
Vyrų asmeninių varžybų finalas

Rugpjūčio 23 d.
Moterų asmeninių varžybų finalas

Rėmėjai ir mecenatai

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd