Naujienos

[Masshead Itemid="539" background="images/inner/inner-jojimas.jpg"][/Masshead]

D. Vaivada ir V. Sosnovskis įveikė atrankos barjerą

04 Rugsėjis 2015

Argentinos sostinėje Buenos Airėse vykstančio šiuolaikinės penkiakovės 19-mečių pasaulio čempionato atrankos varžybų barjerą sėkmingai įveikė du lietuviai.

Atrankos A grupėje Dovydas Vaivada surinko 1142 taškus ir užėmė pirmąją vietą. Kaunietis buvo antras fechtavimosi bei plaukimo rungtyse ir to užteko, kad užsitikrintų geriausią poziciją. Bėgdamas ir šaudydamas kaunietis liko tik 18-as, tačiau artimiausią persekiotoją finiše vis tiek aplenkė net 13 sekundžių.

B grupėje lietuviams sekėsi prasčiau. Vladislovas Sosnovskis fechtuodamasis ir plaukdamas užėmė trečiąsias vietas, tačiau bėgdamas ir šaudydamas buvo 15-as ir to užteko nukristi į tokią pat poziciją galutinėje grupės įskaitoje. Lietuvis nepateko į tiesioginius kelialapius į finalą garantuojantį 12-tuką, bet surinktų taškų užteko, kad gautų vieną iš pagal rezultatus skiriamų 12-os papildomų vietų finale.

Gytis Gudlevičius šį kartą surinko tik 1059 taškus, B grupėje užėmė 23-ąją vietą ir finale nedalyvaus. Vilnietis buvo 11-as fechtuodamasis, 10-as - plaukdamas ir 20-as - bėgdamas bei šaudydamas. Mūsiškis bėgdamas buvo 8-as, bet užsukęs į šaudyklą du paskutiniuosius kartus šaudė labai netaikliai ir taip prarado turėtą poziciją.

VISI REZULTATAI

Vaikinų varžybų finalas vyks šeštadienį.

Rėmėjai ir mecenatai

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd