Naujienos

A. Tamašauskaitė ir I. Želvytė kovos pasaulio jaunimo čempionato finale

11 Rugpjūtis 2017

Vengrijoje vykstančiame 2017 metų šiuolaikinės penkiakovės pasaulio jaunimo čempionate merginų atrankos etapo barjerą sėkmingai įveikė abi Lietuvos atstovės - Aurelija Tamašauskaitė ir Ieva Želvytė.

Abi mūsų merginos kovojo A grupėje ir pateko į pirmąjį trejetuką: A. Tamašauskaitė (996 taškai) užėmė antrąją vietą, o I. Želvytė (984) - trečiąją. Aukščiau finišavo tik korėjietė Sunwoo Kim, surinkusi 1011 taškų.

I. Želvytė po fechtavimosi ir plaukimo rungčių buvo devinta ir be vargo užėmė kelialapį į finalą suteikiančią vietą. Tuo metu A. Tamašauskaitei dar kartą teko pademonstruoti savo geriausius sugebėjimus bėgant ir šaudant. Po 2 rungčių vilnietė buvo tik 22-a (456 taškai, 69 taškų atsilikimas nuo pirmavusios egiptietės Miriam Amer), bet paskutinėje rungtyje nepaliko vilčių konkurentėms ir tvirtai žengė į finalą.

VARŽYBŲ REZULTATAI

Vaikinų atrankos varžybose penktadienį dalyvauja vienas Lietuvos atstovas - Dovydas Vaivada.