Naujienos

[Masshead Itemid="539" background="images/inner/inner-jojimas.jpg"][/Masshead]

Šiuolaikinės penkiakovės sportininkams - naujas inventorius

23 Geg 2020

Lietuvos šiuolaikinės penkiakovės bendruomenė sulaukė naujo inventoriaus - už Sporto rėmimo fondo skirtas lėšas įsigyti 4 nauji žirgai ir 10 bevielių fechtavimosi aparatų bei 10 fechtavimosi takelių.

Anksčiau penkiakovininkų treniruotėse naudoti keletas žirgų jau sulaukė garbaus žirgams amžiaus, sportinės treniruotės jiems tapo nerekoemnduotinos. Naujieji žirgai, kurie po 2 atiteko Vilniaus ir Kauno penkiakovininkams, leidžia užtikrinti pilnavertį treniruočių procesą visiems geriausiems Lietuvos sportininkams.

Taip pat fondo lėšomis buvo įsigta bevielių fechtavimosi aparatų.

„Fechtavimosi rungtis yra techninė, joje naudojamos technologijos nuolat vystosi, atsiranda vis naujų galimybių. Anksčiau sportininkai galėjo treniruotis tik specializuotose fechtavimosi salėse, kuriose įrengta speciali įranga. Įsigyti naujieji šiuolaikiniai bevieliai fechtavimosi aparatai ir nauji takeliai labai išplėtė šiuolaikinės penkiakovės sportininkų treniruočių galimybes. Nuo šiol ateltai galės treniruotis fechtavimosi rungtį bet kur, kur rengiamos treniruočių stovyklos“, - sakė Lietuvos šiuolaikinės penkiakovės federacijos generalinis sekretorius Viačeslavas Kalininas.

Lietuvos šiuolaikinės penkiakovės sportininkai yra vieni daugiausiai medalių Lietuvai elitinėse pasaulio varžybose iškovojančių atletų. Laura Asadauskaitė-Zadneprovskienė, Gintarė Venčkauskaitė-Juškienė ir Justinas Kinderis jau yra užsitikrinę teisę dalyvauti Tokijo olimpinėse žaidynėse, o naujasis inventorius tiek jiems, tiek dėl olimpinių kelialapių dar kovojantiems kitiems sportininkams leis užtikrinti geriausias pasirengimo sąlygas.


Projektas „Šiuolaikinės penkiakovės inventoriaus įsigijimas“ bendrai finansuojamas Sporto rėmimo fondo lėšomis, kurį administruoja Švietimo, mokslo ir sporto ministerija, Švietimo mainų paramos fondas ir Centrinė projektų valdymo agentūra.

ŠMSM logotipas spalvotas LT


Rėmėjai ir mecenatai

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd