Naujienos

[Masshead Itemid="539" background="images/inner/inner-jojimas.jpg"][/Masshead]

Kaune išdalintos „UIPM Global Laser Run City Tour“ taurės

03 Spalis 2022

Kaune įvyko Lietuvos „UIPM Global Laser Run City Tour“ IV-asis etapas, po kurio paaiškėjo pajėgiausi šalies kombinuotos bėgimo ir šaudymo rungties atstovai.

Nuo gegužės mėnesio skirtingų amžiaus grupių sportininkai varžėsi keturiuose „UIPM Global Laser Run City Tour“ etapuose, vykusiuose Telšiuose, Šiauliuose, Vilniuje bei Kaune.

Paskutiniame taurės varžybų etape intrigos skraistė gaubė vaikinų U19 amžiaus grupės turnyrinę lentelę. Po finišo paaiškėjo, kad taurę iškovojo kaunietis Ugnius Kabelinskas, surinkęs 42 įskaitinius taškus. Antrą vietą reitingo lentelėje užėmė Jonas Kalaminskas (39 taškai), trečią – Džastinas Jasiulevičius (38).

„Spaudžiu taurę savo rankose labiau dėl savo varžovų klaidų, o ne dėl savo puikių rezultatų, – sakė trijuose etapuose antras vietas užėmęs U.Kabelinskas. – Mano rezultatas buvo stabiliausias. Ko pritrūkdavo iki pirmosios vietos? Gal stresas pakišdavo koją? Kartais norėdavosi sušaudyti kuo greičiau, nors puikiai žinau, kad reikia galvoti ne apie greitį, o apie techniką. Kitais metais varžysiuosi jau su jaunimo amžiaus grupės vaikinais, todėl atsakomybės ginti čempiono titulo neteks nešti. Reikės varžytis su vyresniais – tai bus puiki patirtis ir šaunus iššūkis“.

Merginų iki devyniolikos metų amžiaus grupėje iškovota taure džiaugėsi Tėja Pakinkytė (45 taškai), antrą vietą reitingo lentelėje užėmė Ūla Andrejevaitė (43), trečią – Patricija Gudlevičiūtė (38).

„Nepasakyčiau, kad buvo labai lengva, – sakė tris „UIPM Global Laser Run City Tour“ etapus laimėjusi T.Pakinkytė. – Buvo labai smagu dalyvauti visuose etapuose, dar smagiau buvo savo sporto šaką pristatyti žmonėms, kurie pasiryžo dalyvauti ir išbandyti. Kiekvienas turas atnešdavo labai geras emocijas. Kitais metais lauks nauji tikslai, nes keisis mano amžiaus grupė. Žinoma, iš savęs norėsiu dar geresnių rezultatų“.

Ketvirtajame taurės etape T.Pakinkytei trasoje teko varžytis su olimpiete Gintare Venčkauskaite, kuriai tai buvo pirmosios oficialios varžybos po metų pertraukos.

„Pamenu, prieš startą dar svarsčiau, ką reiktų daryti – ar pirmą atkarpą bėgti greičiau, ar lėčiau. Ir tuoj pat prisiminiau, kad bėgs ir Gintarė. Nusprendžiau, kad pirmus 300 metrų laikysiuosi už Gintarės, o po to jau žiūrėsiu, kaip seksis. Tikslas buvo pirmuosius 300 metrų nubėgti su ja, o po to kuo geriau sušaudyti, kad greičiau išbėgčiau iš šaudyklos... Panašiai ir buvo. Smagu bėgti su žmogumi, kuris gali tave „patempti“, – nusijuokė T.Pakinkytė.

G.Venčkauskaitė po varžybų prisipažino, kad prieš startą tikrai netrūko jaudulio.

„Likus vos porai dienų iki varžybų prabėgau kelias atkarpas, supratau, kaip smagu vėl bėgti greitai, – sakė Tokijo olimpinėse žaidynėse 7-ą vietą užėmusi penkiakovininkė. – O dabar prabėgau ir burnoje jaučiu metalo skonį, kuris reiškia, kad viskas buvo gerai. Buvo labai smagu vėl pajausti tą varžybinį adrenaliną. Tikrai jaudinausi, kol atvykau į varžybų vietą, o vėliau apšilau, susidėliojau visas mintis ir viskas buvo labai gerai“.

Pergalė moterų IV-ajame Lietuvos „UIPM Global Laser Run City Tour“ etape leido G.Venčkauskaitei užimti trečią vietą reitingo lentelėje. Jos viršūnėje – 44 taškus surinkusi Vilma Juchnevičiūtė.

Visus rezultatus galite surasti svetainėje www.laserrun.lt (etapų rezultatai, turnyrinė lentelė).

Rėmėjai ir mecenatai

Our website is protected by DMC Firewall!